ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه - 08:00 الي 21:00

logo tav-ind

091290309178, 02155758037

با ما تماس بگيريد

info@tav-ind.com

با ما ارتباط برقرار کنيد

آدرس شرکت

تهران، آزادگان غرب به شرق بعد از اتوبان آیت الله سعیدی نرسید به مرتضی گرد علی آباد قاجار خیابان طالقانی جنب پلاک ۱۴ ، گاراژ فلاح آخرین سوله سمت چپ عزیزخانی

ادویه جات ؛ بیشتر با ادویه ها آشنا شوید. قسمت اول

ادویه جات طعم و رنگ یا بهتر است بگوییم احساس یک آشپزخانه را توصیف می کنند، ادویه ها نقش خیلی مهمی در طعم یک غذا را ایفا میکنند و همیشه باعث ایجاد شگفتی در طعم مزه غذا ها هستند در ادامه با بیشتر ادویه جات مهم که بیشتر در آشپزخانه های ایرانی کاربرد دارند آشنا می شویم. در ادامه با مجله تاوصنعت همراه باشید.

انواع ادویه جات

دستگاه آسیاب ادویه و زرچوبه

 

زرچوبه یا زردچوبه

گیاهی است که بیشتر در کشور هند و همینطور کشور های جنوبی آسیا میروید و بیشتر در درجه دمای 20 تا بین 30 درجه سانتیگرا در محیط های مرطوب و بارانی ببار می آید. ریشه قسمت زمینی زردچوبه تهیه و در آب جوشانده و پس از خشک شد آن را آسیاب کرده و به زنگ نارجی مایل به زرد تبدیل می گردد. تاوصنعت به عنوان تولید کنند دستگاه آسیاب ادویه آماده راهنمایی و مشاوره شما عزیزان در خصوص خرید دستگاه آسیاب ادویه جات می باشد

مزایای استفاده از زردچوبه

  1. از بهرین مواد در جلوگیری از سرطانی شدن سلول‌های بدن
  2. موجب افزایش ترشح انسولین و کاهش قند خون در بیماران دیابتی
  3. زردچوبه می‌تواند شدت علائم بیماری آلزایمر را کاهش دهد
  4. اثرات ضد التهابی و ضد درد شبیه داروهای مسکن معمولی را دارا است.
  5. بهبود روح و روان زد افسردگی
  6. جلوگیری و درمان از سر درد

این مطلب ادامه دارد در مقالات بعدی اطلاعات کاملتری از انواع ادویه در اختیار شما قرار خواهیم داد

 

 

 

مشاوره

اگر قصد دارید یک تجارت کوچک مانند یک ادویه فروشی راه اندازی کنید خیالتان راحت باشد که تاو صنعت برای تهیه انواع دستگاه آسیاب ادویه و… با مشاوره رایگان در خدمت شماست.

مجموعه تاوصنعت در سال 1394 پا به عرصه صنعتی و تولید آسیاب های صنعتی و مواد غذایی نهاد.  خدمات ما تولید و ارائه انواع دستگاه آسیاب ادویه ، دستگاه روغن گیر ، دستگاه ارده ساز و… می باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.