ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه - 08:00 الي 21:00

تاو صنعنت

09127443819

با ما تماس بگيريد

info@tav-ind.com

با ما ارتباط برقرار کنيد

آدرس شرکت

تهران، سه راه آذری، انتهای امین الملک (امامزاده حسن)، خ غلامی، خ عابدی، ک بنزینی، پ 2

فواید مغزیجات

فواید مغزیجات

در این مقاله قصد داریم از فواید مغزیجات با شما صحبت کنیم. مغزیجات از مفید ترین مواد خوراکی های جهان هستند. این مواد میزان کالری و انرژی بسیار بسیار بالایی دارند و تامین کننده بسیاری از فیبرها و مواد معدنی بدن انسان می باشد.

مغزیجات تاثیر بسزایی در تقویت هوش و سلول های عصبی دارند. مورد جالب اینجاست که مغزیجات جنبه درمانی دارند و تقریبا تمام آنها دارای ارزش غذایی مشابهی هستند و همگی می توانند در حجم مساوی، مقادیر نسبتا برابری از منیزیم، سلنیوم، چربی های غیراشباع، منگز، روی، آهن و پروتئین را به بدن برسانند.

با این حال، کم و زیاد شدن برخی از این ترکیب ها می تواند باعث خاص شدن یکی از آنها شود

 

فواید مغزیجات - Benefits of cereals

فواید مغزیجات

 

لیکن تمام مغزها حاوی حجم بالایی از اسیدهای تک و چند زنجیره ای غیراشباع هستند، بنابراین می توانند نقش برجسته ای در کاهش چربی بدخون و افزایش چربی خوب خون داشته باشند.

 

مغزیجات به عنوان بخشي از يك رژيم غذايي سالم و متعادل، براي حفظ سلامت قلب بسيار مفيد است. در حقيقت مصرف گردو، بادام و ساير مغزها باعث كاهش كلسترول خون مي‌شود و از آنجا كه شرايط نگهداري و حمل اين مواد به محل كار يا مدرسه نيز بسيار راحت است، مي‌توان به عنوان ميان‌وعده‌اي مغذي نيز از آنها استفاده كرد.

 

اما آسیاب شده ی مغزیجات در میان مردم جایگاه ویژه ای در استفاده از آن به عنون غلات صبحانه دارد و در این میان شما می توانید از همین طریق به یک کسب و کار پرسود و بدون ریسک با سود بالا برسید.

شرکت تاوصنعت به شما این امکان را می دهد بتواند کسب و کار خود را رونق ببخشید و توانایی ارائه مشاوره برای شروع و رونق دادن کسب و کارتان را برای شما فراهم می کند.

تاوصنعت در جهت کمک به مشتریان و ارتقا کیفیت و بالا بردن سطح کیفیت زندگی و درآمد مشتریان همیشه آماده به کار و کوشاست.

 

با تاوصنعت همراه باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو کنید

دسته بندی ها

مقالات سایت