ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه - 08:00 الي 21:00

logo tav-ind

091290309178, 02155758037

با ما تماس بگيريد

info@tav-ind.com

با ما ارتباط برقرار کنيد

آدرس شرکت

تهران، آزادگان غرب به شرق بعد از اتوبان آیت الله سعیدی نرسید به مرتضی گرد علی آباد قاجار خیابان طالقانی جنب پلاک ۱۴ ، گاراژ فلاح آخرین سوله سمت چپ عزیزخانی

فواید مغزیجات

در این مقاله قصد داریم از فواید مغزیجات با شما صحبت کنیم. مغزیجات از مفید ترین مواد خوراکی های جهان هستند. این مواد میزان کالری و انرژی بسیار بسیار بالایی دارند و تامین کننده بسیاری از فیبرها و مواد معدنی بدن انسان می باشد.

مغزیجات تاثیر بسزایی در تقویت هوش و سلول های عصبی دارند. مورد جالب اینجاست که مغزیجات جنبه درمانی دارند و تقریبا تمام آنها دارای ارزش غذایی مشابهی هستند و همگی می توانند در حجم مساوی، مقادیر نسبتا برابری از منیزیم، سلنیوم، چربی های غیراشباع، منگز، روی، آهن و پروتئین را به بدن برسانند.

با این حال، کم و زیاد شدن برخی از این ترکیب ها می تواند باعث خاص شدن یکی از آنها شود

 

فواید مغزیجات - Benefits of cereals

فواید مغزیجات

 

لیکن تمام مغزها حاوی حجم بالایی از اسیدهای تک و چند زنجیره ای غیراشباع هستند، بنابراین می توانند نقش برجسته ای در کاهش چربی بدخون و افزایش چربی خوب خون داشته باشند.

 

مغزیجات به عنوان بخشي از يك رژيم غذايي سالم و متعادل، براي حفظ سلامت قلب بسيار مفيد است. در حقيقت مصرف گردو، بادام و ساير مغزها باعث كاهش كلسترول خون مي‌شود و از آنجا كه شرايط نگهداري و حمل اين مواد به محل كار يا مدرسه نيز بسيار راحت است، مي‌توان به عنوان ميان‌وعده‌اي مغذي نيز از آنها استفاده كرد.

 

اما آسیاب شده ی مغزیجات در میان مردم جایگاه ویژه ای در استفاده از آن به عنون غلات صبحانه دارد و در این میان شما می توانید از همین طریق به یک کسب و کار پرسود و بدون ریسک با سود بالا برسید.

شرکت تاوصنعت به شما این امکان را می دهد بتواند کسب و کار خود را رونق ببخشید و توانایی ارائه مشاوره برای شروع و رونق دادن کسب و کارتان را برای شما فراهم می کند.

تاوصنعت در جهت کمک به مشتریان و ارتقا کیفیت و بالا بردن سطح کیفیت زندگی و درآمد مشتریان همیشه آماده به کار و کوشاست.

 

با تاوصنعت همراه باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.