ساعت کاري: شنبه تا پنجشنبه - 08:00 الي 21:00

logo tav-ind

09914433395

با ما تماس بگيريد

info@tav-ind.com

با ما ارتباط برقرار کنيد

آدرس شرکت

تهران آزادگان غرب به شرق بعد از اتوبان آیت الله سعیدی نرسید به مرتضی گرد علی اباد قاجار خیابان طالاقانی جنب پلاک ۱۴ گاراژ فلاح آخرین سوله سمت چپ عزیزخانی

درباره ی تاو صنعت بیشتر بدانید

تاوصنعت یک شرکت بزرگ از صنایع آسیاب مستقر در علی آباد قاجار، تهران است.

شرکت تاوصنعت با تجربه ای بیش از ۱۰ سال؛ در زمینه مشاوره، تولید و طراحی آسیاب های صنعتی آغاز نمود. این مجموعه فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت انواع دستگاه روغن گیری, آسیاب های صنعتی و دستگاه های روغن کشی پرس سرد شروع کرده، و توانست در مدت کوتاهی، با تکیه بر کادر توانمند و با طراحی های  بروز و حرفه ای، به عنوان یکی از معتبرترین برند های تولید کننده دستگاه های آسیاب و روغن گیری در سطح کشور شناخته شود. هدف اصلی شرکت تاوصنعت رضایت مشتریان است.

ما مفتخریم که بگوییم به بیش از 1000 مشتری و مشتری خوشحال در بیش از 10 سال خدمات رسانی کرده ایم. بیش از 12000 سفارش برای استفاده در خانه و فروشگاه ها به ساکنان ایران تحویل داده شده است. ما همچنین تحویل مستقیم درب منزل را نیز داریم. توسعه مداوم و نوآوری در فناوری های مورد استفاده کلید موفقیت ماست. ما از همه مشتریان برای ارتباط مداوم تشکر می کنیم. ما همیشه برای بهترین ها تلاش می کنیم چون شما لایق بهترین ها هستید.

تاوصنعت

برخی از محصولات تاوصنعت

دستگاه کره‌گیر

این دستگاه یک ماشین کره گیری است که قابلیت تولید کره یا ارده از کنجد، کره بادام زمینی، فندق، پسته، نارگیل را دارد و می تواند ۱۰۰ درصد مغزها را بدون هیچ ضایعاتی به کرم و کره تبدیل کند.

دستگاه آسیاب مخزنی با ساختار چرخشی توانایی آسیاب مواد غذایی و هر گونه مواد سخت دیگر و تبدیل آن ها به پودر را دارد.

دستگاه آسیاب مخزنی

نظرات مشتریان

مشتریان

رضایت مندی مشتریان

1 %
خدمات
1 %
پشتیبانی
1 %
طراحی

معرفی اعضای تیم تاوصنعت

مینا سرمدی

مدیرعامل

متولد 1365 و تحصیل کرده در رشته عمران

میلاد عزیزخانی

موسس و مدیرعامل

متولد 1360 و تحصیل کرده در رشته عمران

محمد علی نصیرزاده

طراح

متولد 1374 و تحصیل کرده در رشته نرم افزار